Kategoria: Pojedyńcze artykuły

Ogłoszono przez Cezary Radziszewski

Skład Rady Miejskiej i jej komisji

Orzoł Tadeusz, okręg wyborczy 18 - Przewodniczący Rady Miejskiej
Badurek Andrzej, okręg wyborczy 17
Czyżewski Rafał, okręg wyborczy 9
Drężek Mieczysław, okręg wyborczy 3
Garnowski Mariusz, okręg wyborczy 14
Kamieniecki Wiesław, okręg wyborczy 2
Krajczyński Zbigniew, okręg wyborczy 7
Fedusio Jan, okręg wyborczy 13
Madanecka Teresa, okręg wyborczy 10
Miksza Marian, okręg wyborczy 19
Moczydłowski Mirosław, okręg wyborczy 6
Moroz Bogdan, okręg wyborczy 12
Nikonor Henryk, okręg wyborczy 16
Stanisław Zapadka, okręg wyborczy 21
Papiernik Dariusz, okręg wyborczy 11
Parda Grzegorz, okręg wyborczy 8
Płocharczyk Edward, okręg wyborczy 4
Szałachowska Ewa, okręg wyborczy 1
Wojno Kamil, okręg wyborczy 20
Zaniuk Stefan, okręg wyborczy 15
Żbikowski Leon, okręg wyborczy 5

Numer okręgu Granice okręgu:
1  ul. Generała Władysława Andersa, ul. Giżycka, ul. Jaszczurcza Góra, ul. Laskowa, ul. Młynowa od 6 do końca, ul. Nowogródzka, ul. Ogrodowa, Plac Armii Krajowej, ul. Tymniki, ul. Wiejska, ul. Wileńska
2  ul. Kościelna, ul. Krakowska, ul. Królewiecka, ul. Na Ostrowiu, ul. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Stefana Żeromskiego
3  ul. Harcerska, ul. Młynowa od 1 do 5E, ul. Wolności, północna granica administracyjna Miasta Mrągowo
4  ul. Gołębia, ul. Kormoranów, ul. Krucza, ul. Łabędzia, ul. Młodkowskiego, północna granica administracyjna Miasta Mrągowo (od nowej części cmentarza na Polskiej Wsi do ul. Młodkowskiego i ul. Kormoranów), ul. Orla, Osiedle Medyk, Plac Bolesława Prusa, ul. Polna, ul. Słowicza, ul. Widok, ul. Żurawia
5  ul. Bohaterów Warszawy, ul. Generała Leopolda Okulickiego, ul. Młodkowskiego, ul. Generała Leopolda Okulickiego, ul. Polną i ul. Widok, ul. Moniuszki, ul. Mrongowiusza od 36 do końca, ul. Sołtyska
6  ul. Leśna Droga, osiedle Mazurskie od 32 do końca, ul. Podmiejska, ul. Zielone Wzgórze, północna granica administracyjna Miasta Mrągowa (tworząca enklawę terenu od Polskiej Wsi do ul. Sołtyskiej, ul. Zielone Wzgórze i ul. Leśna Droga)
7 od jez. Sołtyskie do ul. Mrongowiusza, ul. Brzozowej i ul. Zielone Wzgórze, ul. Leśna, osiedle Mazurskie od 1 do 17, ul. Rynkowa
8 osiedle Mazurskie od 18 do 31, od ul. Rynkowej do terenów PKP
9 ul. 8 Maja, ul. Adama Mickiewicza, ul. Dolny Zaułek, ul. Kościuszki, ul. Mała Warszawska, ul. Mały Rynek, ul. Mazurska, ul. Mrongowiusza od 19 do 35, Plac Kajki, ul. Ratuszowa, ul. Staromiejska, ul. Warszawska od 1 do 43
10 ul. Fryderyka Chopina, ul. Jeziorna, ul. Kopernika od 1 do 5 numery nieparzyste i od 7 do końca, ul. Mrongowiusza od 1 do 18, ul. Oficerska, Plac Marsz.Józefa Piłsudskiego, Plac PCK, Plac Wyzwolenia, ul. Romualda Traugutta, ul. Roosevelta, ul. Rybna, Skwer Imienia Jana Pawła II, ul. Warszawska od 44 do końca, ul. Wojska Polskiego od 1 do 3
11 osiedle Parkowe od 10 do końca, od ul. Rynkowej do osiedla Parkowego
12 ul. Brzozowa, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Juliana Tuwima, ul. Krasińskiego, ul. Olsztyńska, ul. Orzeszkowej, osiedle Brzozowe od 1 do 2, osiedle Parkowe od 1 do 9, Plac Juliusza Słowackiego, ul. Spacerowa, ul. Torowa, zachodnia granica administracyjna Miasta Mrągowo
13 ul. Marii Curie–Skłodowskiej, ul. Marii Konopnickiej, osiedle Brzozowe od 5 do końca, ul. Piotra Sobczyńskiego, ul. Szkolna
14 ul. Akacjowa, ul. Bukowa, ul. Cicha, ul. Długa, ul. Grabowa, ul. Jaśminowa, ul. Jaworowa, ul. Kalinowa, ul. Klonowa, ul. Kolejowa, ul. Lipowa, ul. Lubelska, osiedle Brzozowe od 3 do 4, ul. Przemysłowa, południowa granica administracyjna Miasta Mrągowo, ul. Towarowa
15 ul. Grunwaldzka, ul. Nadbrzeżna, osiedle Grunwaldzkie od 7 do końca, Półwysep Czterech Wiatrów
16 ul. Dziękczynna, ul. Łąkowa, osiedle Grunwaldzkie od 1 do 6
17 ul. Wojska Polskiego od 6G do 22D i numery nieparzyste od 23 do 85, ul. Żołnierska
18 ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Plutonowa
19 ul. Kopernika numery parzyste od 2 do 6, ul. Piaskowa, ul. Wojska Polskiego od 4 do 6F
20 od ul. Kolejowej, osiedla Metalowców do terenów przy ul. Przemysłowej, od ul. Wojska Polskiego, osiedla Grunwaldzkiego do jez. Sutapie, osiedle Metalowców, ul. Słoneczna, ul. Wojska Polskiego numery parzyste od 24 do 54 i numery nieparzyste od 87 do końca
21 ul. Krótka, ul. Krzywa, ul. Księżycowa, osiedle Nikutowo, Wojska Polskiego numery parzyste od 58 do 60, ul. Wojska Polskiego, osiedle Nikutowo

 


Komisja Budżetu i Finansów
Orzoł Tadeusz
Garnowski Mariusz
Fedusio Jan
Madanecka Teresa
Miksza Marian
Moroz Bogdan
Nikonor Henryk
Papiernik Dariusz
Płocharczyk Edward
Wojno Kamil
Zaniuk Stefan

Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
Orzoł Tadeusz
Badurek Andrzej
Czyżewski Rafał
Kamieniecki Wiesław
Krajczyński Zbigniew
Fedusio Jan
Madanecka Teresa
Moczydłowski Mirosław
Nikonor Henryk
Papiernik Dariusz
Parda Grzegorz
Płocharczyk Edward
Żbikowski Leon

Komisja Edukacji, Kultury, Turystyki i Zdrowia
Badurek Andrzej
Czyżewski Rafał
Drężek Mieczysław
Garnowski Mariusz
Kamieniecki Wiesław
Krajczyński Zbigniew
Moczydłowski Mirosław
Parda Grzegorz
Szałachowska Ewa
Wojno Kamil

Komisja Rewizyjna
Drężek Mieczysław
Miksza Marian
Moroz Bogdan
Szałachowska Ewa
Zaniuk Stefan
Żbikowski Leon